Megtisztelve érezzük magunkat, hogy Ön az egyesületünk honlapjának látogatója. Egyesületünk kapocs akar lenni azok között, akik számára fontos, hogy Hajdúszoboszló minél szebb legyen.

Rövid bemutatkozás

A Hajdúszoboszlói Városszépítő Egyesület a rendszerváltás előtt hat évvel hamarabb (1984) jött létre, tehát az egyik legkorábbi civil szervezet, mely ma is aktívan tevékenykedik. Működése azóta is folyamatos, és fontos szerepet játszik a gyorsan fejlődő fürdővárosban. Létrehozása óta kicsiny de lelkes tagsággal működik. Alapszabályban rögzített célja a városukat szerető erők összefogása, bevonásuk a település arculatának formálásába, az idegenforgalom fejlesztését szolgáló feladatok megoldásának segítésébe. Az épített és természeti környezet megóvását és védelmét igyekszik szolgálni.

Az egyesület számlaszáma:  Tiszántúli Takarék Takarékszövetkezet 61400179-13334435-00000000

Tevékenysége során a szemlélet formálás és a jó példák népszerűsítését is szem előtt tartja. Az egyesület céljainak elérésére sok segítséget kap a helyi médiától. A végzett munkáról folyamatosan tudósít a Hajdúszoboszlói Városi Tévé a Hajdúszoboszló újság és a Hajduszoboszlo.LAP.hu.

Várjuk azok jelentkezését akik tenni szeretnének annak érdekében, hogy még szebbé tegyük városunkat.

Kérjük befizetett adója egy százalékával támogassa a Hajdúszoboszlói Városszépítő Egyesületet.

Adószám: 19129222-1-09.   A nyilatkozat letölthető

Legfrissebb híreink

2023.06.05. 20:40:00 - Tiszta Virágos Hajdúszoboszlóért 2023 páláyzati felhívás

Tisztelt Hajdúszoboszlói Lakosok!

Ebben az évben is meghírdetjük a "Tiszta Virágos Hajdúszoboszlóért 2023" mozgalmat.

Várjuk a csatlakozást, tegyük szebbé környezetünket, amivel nemcsak magunknak, hanem a többieknek is  örömet tudunk okozni .

A jelentkezési lap ITT   tölthető le!

2022.06.21. 11:54:00 - VIRÁGOS SZOBOSZLÓÉRT 2022 PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Tisztelt Hajdúszoboszlói Lakosok!

Ebben az évben is meghírdetjük a "Tiszta Virágos Hajdúszoboszlóért 2022" mozgalmat.

A jelentkezési lap ITT  tölthető le!

2021.05.23. 11:08:00 - Tiszta Virágos Hajdúszoboszlóért Pályázat 2021

Tisztelt látogató, Tisztelt Hajdúszoboszlói polgárok!

VIRÁGOS SZOBOSZLÓÉRT 2021  PÁLYÁZATI FELHÍVÁS
Az elmúlt hónapok a vírus védelmi védekezésről szóltak, ami mindenkitől komoly erőfeszítéseket követelt meg.
 A Hajdúszoboszlói Városszépítő Egyesület a hagyományokat követve, a Hajdúszoboszlói Városi Önkormányzat támogatásával 2021-ben is meghirdeti az eddig is népszerű nemes versengést
"A Virágos Hajdúszoboszlóért"
 mozgalmat,
melyben közös összefogásra szólítja fel a város lakosságát, intézményeit és vállalkozóit, hogy segítsék elő környezetünk szebbé, rendezettebbé, tisztábbá tételét.

A verseny három kategóriában kerül meghirdetésre:
I. Kategória :  a legszebb kert (magánszemélyek részére)
II. Kategória :  a legszebb kert (társasházak, intézmények, üdülők, gazdálkodó szervezetek részére
III . Kategória: a legszebb erkély
Jelentkezési határidő:2021. június 30.

A pályázni egyéni jelentkezés alapján a jelentkezési lap kitöltésével lehetséges, ami megtalálható
  • a pályázati felhívás mellékleteként
  • a Hajdúszoboszlói Városi Lapban
  • és letölthető az egyesület honlapjánról www.varosszepitoegyesulet.hu
  A jelentkezési lap beküldésének módja:
  1. Internet eléréssel rendelkezők esetén:
A kitöltött jelentkezési lapot elküldeni az egyesület e-mail címére:hsz.varosszepito.egyesulet@gmail.com
Ha nem áll módjában a jelentkezési  lap formátumban elküldeni, a jelentkezésnek tartalmaznia kell
  • Pályázó nevét,
  • A pályázattal érintett ingatlan címét,
  • Telefonszámát,
  • email címét,
  • Kategória megjelölést (I,II,III kategória).
  1. Leadható Polgármesteri Hivatal Információján elhelyezett - egyesületi logóval ellátott - gyűjtőládába is
        A jelentkezési lap a Polgármesteri Hivatal Információján is átvehető.
  1. Postán is feladható 2021. június 30-ig az egyesület címére
         (4200 Hajdúszoboszló, Hősök tere 1. sz.)

Díjátadás várható időpontja: 2021. szeptember 03.

Miután következő hónapok vírus helyzetének alakulását nem lehet meghatározni, ezért az értékelés, a 2020.évben már bevált módon, beküldött fotók alapján fog történni. Amennyiben a vírushelyzet engedi, akkor a helyszíni szemlézés lehetőségét is fenntartjuk.
Ezért a jelentkezők készítsenek fotót (minden kategóriára vonatkozóan, 5-10 kép) és küldjék el az egyesület hsz.varosszepito.egyesulet@gmail.com email címére!

Az elkészült fotók beérkezési határideje: 2021 augusztus 10.
Díjátadás várható időpontja: 2021. szeptember 03.

Hajdúszoboszlói Városszépítő Egyesület
      vezetősége

A jelentkezési lap ITT tölthető le!

Hungarian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Czech English French German Greek Irish Italian Latvian Polish Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Turkish Ukrainian

Tiszta Virágos Hajdúszoboszlóért

Tegyünk a parlagfű ellen!

Parlagfűmentesitési akció

Mottónk:

"Sose kételkedjünk benne, hogy egy gondolkodó, elkötelezett emberekből álló kis csoport meg tudja változtatni a világot. Valójában csak ők tudják megváltoztatni."

/ Margaret Mead /

RSS csatorna: